Великодні знижки!
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Ідеальне прибирання будинку: 8 обов'язкових засобів

Що потрібно для вдалого прибирання? Навички, вільний час та трохи гарного настрою. Ми щось забули? Ну звичайно! Не обійтись у цій справі й без якісної професійної побутової хімії. Причому для найбільш ефективного прибирання потрібен цілий комплект засобів. Сьогодні розберемось у їх асортименті та виділимо основні критерії вибору продукції для очищення всіх куточків вашого дому.

1. Засіб для прання у пральній машині

Вибір прального засобу – це дуже складне та індивідуальне завдання. Річ у тому, що існує дуже багато критеріїв щодо необхідних його характеристик, наприклад:

  • Форм-фактор.

Порошок, гель або капсули? Порошок трохи дешевше, гель може поєднувати у собі відразу і функції порошку і кондиціонеру, а капсули – зручні та компактні. 

  • Можливість прання у холодній воді.

При відсутності гарячої води слід використовувати спеціальні очищувачі для прання у холодній воді. Зазвичай виробник вказує таку функцію товару на маркуванні.

  • Гіпоалергенність.

Відсутність алергенів у складі прального засобу дуже важлива для людей з чутливою шкірою та дітей. Майте на увазі цей момент, коли купуєте порошок чи гель для прання. Уважно знайомтесь з його складом та відгуками споживачів.

  • Функції прання.

Різні засоби, в залежності від складу, можуть ефективно справлятися з різними плямами та забрудненнями, зберігати первинний вид речей, доглядати за пральною машиною тощо. Тож робіть покупку зважаючи на те, якого роду плями на вашій білизні найчастіше трапляються, як багато ви перете білої чи кольорової білизни та з яких матеріалів вона пошита.

Обирайте уважно, але без фанатизму. Зрештою, ви завжди можете змінити очищувач на інший. Серед популярних і перевірених фірм-виробників можна виділити: Savex, Ariel, Gala, A+ та інші.

2. Мийний засіб для сантехніки

Як діє мийний засіб для сантехніки: видаляє бруд та наліт. Що робить хороший мийний засіб для сантехніки у ванній кімнаті? Ефективно видаляє іржу, усі види нальоту, повертає кераміці та кахелю первинний блиск і білизну, знезаражує поверхню, при чому виконує це дуже делікатно, не псуючи раковину та біде. Не думайте, що зможете зекономити після покупки дешевого мийного розчину. Він просто буде менш концентрованим і густим. Тому вам доведеться використовувати його значно більше. 

3. Засіб для видалення плісняви

Пліснява – справжня напасть, позбутися якої раз і назавжди мріє кожна домогосподарка. Особливо ця проблема спіткає кімнати, які погано опалюються та провітрюються. Цвіль може регулярно з'являтися на: 

  • стінах;
  • дерев'яних підлогах;
  • меблях;
  • тканині;
  • водопровідних трубах;
  • сантехниці і т.п.

Боротись з ними покликані спеціальні очищувачі, такі як SAVO, що не тільки глибоко в'їдаються в бруд, але й взаємодіють з органічними нальотами. Такі нейтралізатори видаляють плісняву, грибок, хвороботворні бактерії та інші мікроорганізми завдяки активному хлору та іншим компонентам. 

4. Засіб для посудомийної машини

Посудомийна машина звільнила не одну годину вільного часу домашніх господарів і, можливо, врятувала не один шлюб:) Якщо ви хочете, щоб ця помічниця дарувала вам лише задоволення, а не нові проблеми, то слід забезпечити її правильним мийним комплектом. 

Річ у тому, що звичайні засоби для посудомийки не підходить. Все через технології очищення посуду, де використовується мінімум води. Її недостатньо для ополіскування посуду, тож потрібно застосовувати спеціальні м'які ополіскуючі засоби. Завдяки їм всі компоненти очищувача видаляються з поверхні тарілок, каструль та столових приборів. Можна купувати таку рідину окремо, а можна використовувати спеціальні таблетки, які мають у складі і жирознищувач, і ополіскувач, і домішки для догляду за побутовою технікою.

Що краще: порошки, окремі гелі чи капсули 3 в 1? Якби пряма відповідь на це питання існувала, то не виникло б такої дилеми, і на ринку було б представлено щось одне. Коли ви не впевнені у тому, що знаєте вірне дозування, то купуйте капсули. Впевнені користувачі посудомийних машин, своєю чергою, можуть купувати всі необхідні товари окремо і комбінувати їх в залежності від свого досвіду щодо кінцевого результату. Серед топових засобів слід виділити: Finish, Frosch, FAIRY та ін. 

5. Засіб для видалення жиру та кіптяви

Вичистити до блиску плиту, духовку, сковорідки, каструлі, жарівні можуть різні засоби для очищення кухні. Вони ефективно справляються з органічними забрудненнями, руйнують стійкий шар жиру та кіптяви, у якому живе безліч різних мікробів, повертають поверхням блиск та чистоту, не пошкоджуючи їх. Серед товарів відомих виробників слід виділити:

  • Sano;
  • Dr.Beckmann;
  • Chante Clair;
  • Tytan;
  • Pulirapid;
  • Бджілка;
  • Comet;
  • Cif та ін.

Слід читати маркування від виробника. Деякі очищувачі краще працюють з керамікою, деякі – з металевими поверхнями по типу духовки і т.п. Обирайте зручний вам варіант, і вперед, за перемогами над брудом!

6. Засоби для чищення дзеркал та скла

Скло, дзеркала та скляні поверхні – це перше на що багато людей звертають увагу, коли заходять у приміщення. Тому і використовувати спреї для їх чищення слід дещо частіше. Якщо ж у вас ресторанний бізнес, кав'ярня чи просто вітрина з будь-яким товаром, то професійна побутова хімія для цього буде потрібна вам щоденно, а то й не один раз на день.

Щоб вибрати хороший спрей для миття вікон, скла та дзеркал, уважно читайте його склад. У ньому повинні бути не лише етиловий та нашатирний спирти для очищення та запобігання розводам, але й активні кислоти-нейтралізатори, антистатики (що перешкоджають осіданню пилу), компоненти, що відштовхують воду, силікон.

Також не забувайте про приємні ароматизатори, адже ми хочемо, щоб у кімнаті був запах чистоти й свіжості, чи не так?

7. Засіб для видалення вапняного нальоту

Якість нашої водопровідної води часто залишає бажати кращого. Через це ми постійно стикаємося з утвореннями вапняного нальоту, в якому активно розмножуються бактерії та грибок. Щоб цьому запобігти, існує безліч різних рідин для видалення таких забруднень. Вони швидко та без проблем очищують усі поверхні:

  • посуд;
  • раковину;
  • мийку на кухні;
  • ванну;
  • бетон та камінь;
  • керамічну та кахельну плитку у ванній кімнаті;
  • душову кабіну тощо.

Якісні вироби від Sano, Pulirapid та інші можуть впоратися навіть зі складним застарілим нальотом, подарувавши вам задоволення від прибирання.

8. Очисник килимів та засіб для м'яких меблів

Багато людей нехтує регулярним використанням засобів для чистки килимів та м'яких меблів. І дарма, адже у ворсинках текстилю збирається дуже багато алергенів та хвороботворних мікроорганізмів. До того ж навіть незначний пил та бруд сильно псує зовнішній вигляд і запах м'яких меблів. 

Коли обираєте товар для чищення килимів або меблів, слід уважно звертати увагу на те, для яких виробів він призначений:

  • шерсть;
  • віскоза;
  • синтетика;
  • льон;
  • бавовна та ін.

Також колір текстилю має значення. Якщо на упаковці написано «тільки для білого», то краще не випробовувати долю і не чистити з цим очищувачем чорне чи кольорове.

Пам'ятайте, що будь-який засіб можна легко підробити, чим і займаються багато недобросовісних продавців побутової хімії. Тому завжди запитуйте в магазині сертифікати відповідності товарів. Ми в himopt.com.ua маємо всі необхідні документи, тож ви завжди можете бути впевнені у якості покупок. 

Нові акції та знижки, про які ви дізнаєтеся першими! Підпишіться на розсилку прямо зараз
×