Пакунок малюка!
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Засоби для вигрібних ям та септиків

Фiльтр

Категорiї

Фільтр

Цiна
Товари зі знижкою
Виробник

Засіб для зливних ям

Як діє біопрепарат для вигрібних ям та септиків?

Ті, хто має приватний будинок чи будь-яку іншу житлову площу з вигрібною ямою чи септиком, чудово знають, що без використання спеціальних деструкторів просто не обійтися. Вони дуже ефективно справляються із запахами відходів і прискорюють їх природне розкладання, перетворюючи на рідину та компост, а також зберігають стічні системи в робочому стані. Спільне застосування біопрепаратів для септиків та зливних ям з засобами для чищення труб гарантує тривале та комфортне використання вашої автономної системи каналізації, тому купити їх для свого господарства потрібно неодмінно.

Засоби для вигрібних ям та септиків: асортимент та особливості

Ціни на деструктори в каталозі інтернет-магазину ХімОпт доступні й не дуже відрізняються одна від одної. Коштують вони недорого і майже всі добре справляються зі своїм призначенням, ефективно вбиваючи бактерії, усуваючи неприємний запах і прискорюючи процес перероблювання відходів. Однак, перш ніж замовити біозасіб, все ж таки варто вивчити деякі його можливі особливості.

  • Тип продукції.

Засоби бувають порошковими або у формі таблетки. Всі вони підходять для зливних ям, де потрібно охопити рівномірно якомога більшу площу. Для септиків краще використовувати порошок, засипавши його в унітаз і змив водою, яка доставить речовину за призначенням. Вартість їх в Україні приблизно однакова, тому краще вибирати, виходячи зі зручності.

  • Кількість та різноманітність ферментів.

Чим їх більше – тим краще. У найдешевших біозасобах їх буде мало, це означає, що потрібно більше деструктора, а це не завжди означає економію. Також деякі недорогі товари мають мало спеціальних ферментів, через що бактерії можуть погано справлятися, наприклад, жиром або білковими сполуками.

  • Спосіб застосування.

В інструкції зазвичай вказується як найбільш ефективно використовувати той чи інший деструктор. Деякі, наприклад, протипоказано застосовувати з засобами для чищення туалету, оскільки хімія може вступити до несприятливої реакції. Також є біозасоби, які потрібно додавати поступово чи одноразово великою дозою.

Відповісти на запитання, який засіб та за якою ціною замовити в тому чи іншому випадку, досить складно. Стічні системи у всіх різні, так само як і структура відходів, тому потрібно пробувати та шукати продукт, який максимально ефективно справляється саме з вашими завданнями та має оптимальну вартість.

Де в Україні купити препарати для вигрібних ям та септиків?

Замовити дешево засоби для вигрібних ям та септиків ви можете в інтернет-магазині ХімОпт. Нашим сервісом та якістю продукції задоволений кожен клієнт. ХімОпт пропонує каталог найпопулярніших деструкторів, а також великий асортимент побутової хімії для туалетів та не тільки. Доставка здійснюється як за передоплатою, так і післяплатою.