Відправка щодня! Відновлена послуга накладного платежу у певні області.
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Пральні порошки

Фiльтр

Категорiї

Фільтр

Цiна
Виробник
вид прання
вага порошку
Особливості
вид білизни
кількість прань
Пральний порошок Herr Klee Universal 10кг Пральний порошок Herr Klee Universal 10кг 374 грн 3.12 грн/прання
Нові акції та знижки, про які ви дізнаєтеся першими! Підпишіться на розсилку прямо зараз
×

Купити пральні порошки

Купити пральні порошки за найвигіднішими цінами!
Напевно, ви замислювалися про те, що праєте одяг та іншу білизну практично щодня. Ми потіємо, щодня стикаємося з їжею, брудом та багатьма іншими частинками. Отже, нам потрібен ефективний спосіб очищати одяг та тканини для підтримки особистої гігієни та охайного зовнішнього вигляду речей. Весь секрет – у пральному порошку.

Багато споживачів так само вірні своєму засобу для прання, як і улюбленій страві, наприклад. Деякі просто купують те, що завжди застосовувала їх мама, а інші вирішують купити порошок для прання, що першим попадеться на очі.

Маючи так багато товарів на ринку, ви обов'язково знайдете пральний порошок, який відповідав би вашому бюджету, потребам в очищенні, а також перевагам вашої родини щодо ароматів та екологічної безпеки.

Рідкий (гелевий) чи порошкоподібний засіб для очищення білизни?
Пральні порошки загального призначення випускаються у рідкій, порошкоподібній формі та формі капсул. Всі види прального порошку зможуть добре очистити одяг та білизну. Купити рідкий пральний порошок варто у разі наявності на тканинах жирних, масляних плям. Такі засоби можуть легко використовуватися як попередня підготовка для видалення плям. Найбільш поширеною проблемою при використанні рідкого миючого засобу є застосування завеликої кількості гелю на одне завантаження.

Класичні сипучі пральні порошки зазвичай дешевші з розрахунку на одне завантаження. Якщо ви використовуєте тільки холодну воду для прання, такий порошок може не розчинятися повністю. Якщо у вас виникнуть такі проблеми, змішайте миючий засіб з гарячої води і додайте його прямо в барабан пральні машини, перш ніж завантажувати в неї одяг (білизну).

Купити капсули для прання - найбільш зручний та простий у використанні спосіб очищення білизни. Але в той же час капсули є найдорожчими серед усіх засобів для прання. Для сильно забрудненого одягу або його великих обсягів можуть знадобитися дві капсули на одне завантаження. Уважно до таких пральних порошків слід ставитись сім'ям з маленькими дітьми, тому що їх часто беруть за цукерки. Важливо навчитися правильно та безпечно користуватися капсулами для прання.

Гелі, порошки та дозовані капсули можна використовувати за будь-яких температур води. В даний час практично всі марки випускають свій продукт для використання у пральних машинах. Також можна придбати порошок Україна, що може застосовуватися для ручного прання. Обов'язково прочитайте етикетки, щоб переконатися, що ви використовуєте правильну кількість засобу для завантаження білизни.

Чи відповідає ціна прального порошку в Україні якості?
Ціна не завжди найкращий показник якості миючих засобів. Найкраще дивитися на список інгредієнтів. Чим більше активних компонентів, таких як поверхнево-активні речовини та ферменти, які видаляють плями та забруднення з тканини, тим краще миючий засіб. Ці ж складові відповідно підвищують ціну товару.

В інтернет-магазині HIMOPT Ви зможете знайти пральні порошки для всієї родини. Асортименти включає всі види засобів для прання: порошки, гелі, капсули. За найвигіднішими цінами можна порошок купити для прання кольорової або білої білизни. Миючі засоби без барвників і барвників максимально підходять для прання дитячої білизни і для людей з алергією або чутливою шкірою. Все це ви знайдете у нас! Наші менеджери чекають на Ваш дзвінок: +38 (073) 325-49-02, +38 (066) 738-03-28, +38 (096) 177-96-27.