Відправка щодня! Відновлена послуга накладного платежу у певні області.
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Фiльтр

Категорiї

Фільтр

Цiна
Виробник
Об `єм
вага
вид прання
Особливості
вага порошку
Об'єм порошку
вид білизни
Вид засобу
кількість прань
Нові акції та знижки, про які ви дізнаєтеся першими! Підпишіться на розсилку прямо зараз
×

Пральні засоби

Пральні порошки відрізняються за складом та використанням:

· Універсальні, які діють при температурі води від 40C;

· Спеціальні – для прання делікатних, вовняних або кольорових тканин.

Пральні порошки можуть бути концентрованими – гранульовані універсальні та спеціальні порошки, а також містити додаткові компоненти – ферменти, підсилювачі кольору та відбілювачі, засоби для пом'якшення, розгладжування та зняття статики з речей. Біопорошки ефективніші, оскільки містять ензими, що допомагають відпрати складні плями.

Перевага прального порошку –

 висока ефективність навіть при пранні у холодній воді

У нашому каталозі представлені пральні порошки європейських та вітчизняних виробників: Henkel, Procter&Gamble, Persil, Слобожанський миловар, Вінницяпобутхім та ін.

Пральні порошки з Німеччини
Пральний порошок Formil – найпопулярніший німецький засіб для прання. Випускається у різних видах та фасуванні: Formil Marseille, Formil color, Formil 2в 1 універсальний, Рідкий порошок Formil Marseille (універсальний).

Пральний порошок Herr Klee відмінно розчиняється у воді, стирає як за 30, так і за 95 градусів, приємно пахне, а включені до складу компоненти захистять пральну машину від кальцієвих відкладень. Продаються в економічній 10-кілограмовій упаковці.

Ефективно відмивають такі німецькі засоби, як Tandil Classic, Tandil Color Classic, безфосфатний WASCHKONIG UNIVERSAL, Wasche Meister, антиалергенний Multicolor Sensitive для дитячих речей, універсальний пральний порошок Gallus з активним киснем для кольорових та білих речей.

Німецькі пральні порошки Henkel

Серія Rex – економ-варіант пральних порошків ТМ Henkel, що пропонує високу якість за доступними цінами. У нас ви можете купити: Rex автомат Гірська свіжість, Rex 2в 1 автомат мікс, а також пральні порошки бренду Хенкель: Losk сolor автомат, Losk 2 в 1 автомат та популярний Персил: PERSIL PROFESSIONAL universal, порошок Persil Color, Persil+ Silan color.

Пральні порошки Польща

Якісні, стираючі дбайливо та ефективно польські порошки Dosia, Dzidzius, CADI, а також Засіб для пом'якшення води Calgon 2в1 – економне придбання, що показують відмінні результати.

Пральні порошки Procter&Gamble

Ariel – один із найкращих пральних порошків, виробники якого використовують передові технології. Активні при низьких температурах, запобігають утворенню накипу, чудово відпрацьовуючи складні забруднення. В наявності Пральний порошок Ariel Color, Ariel Mountain Spring та ін.

Пральні порошки Україна

Вітчизняні виробники – Вінницяпобутхім, що випускає пральний порошок Лотос з мінімальною кількістю фосфатів, зниженим піноутворенням та низькою алергенністю.

Дитячий порошок Слобожанський миловар можна використовувати з перших днів життя дитини, не боячись прояву алергії та роздратування. Може застосовуватися для делікатного прання будь-яких речей.