Пакунок малюка!
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Фiльтр

Категорiї

Фільтр

Цiна
Товари зі знижкою
Виробник
sale Набір бритв без змінних картриджів BIC Miss Soleil Tropical, 4 шт Набір бритв без змінних картриджів BIC Miss Soleil Tropical, 4 шт
170 грн
-25 грн
145 грн
36.25 грн/шт
Виробник Bic
sale Одноразові станки для гоління Gillette 2, 10 шт Одноразові станки для гоління Gillette 2, 10 шт
119 грн
-20 грн
99 грн
9.9 грн/шт
Виробник Gillette

Станки для гоління

Станки для гоління
Всі ми переслідуємо гладку і красиву шкіру. Не дивно, що гоління вже давно стало справжнім ритуалом для сильної статі та невід'ємним атрибутом краси для жінок. І в першому, і в другому варіанті запорукою успіху стануть якісні верстати для гоління.

Ми завжди прагнемо чогось нового, більш досконалого. Сучасні технології заповнюють усі галузі нашого життя, і ми просто не можемо уникати їх. Переконатись у цьому легко, особливо коли справа доходить до гоління. З екранів телевізорів нам кричать про те, щоб купити верстати для гоління Gillete з декількома лезами або випробувати нову модель змінної касети.

Чи варто вірити рекламі, і чи хороші сучасні новинки? Не будемо лукавити, чоловічі верстати для гоління, ціна яких може змінюватися від багатьох факторів, дійсно забезпечують якісне та безпечне гоління. Особливо це стосується товарів, що виробляються світовими гігантами, такі як Джилет. Тому що саме ця фірма випереджає решту семимильних кроків. Тут вам і голівка, що обертається, п'ять лез, зволожуюча смужка-індикатор - все, щоб процес голитися був максимально комфортним.

Види багаторазових станків
Нова гостра бритва не залишить на шкірі роздратувань, порізів, і легко впоратися навіть із найжорсткішою щетиною. Якщо гоління приносить дискомфорт - це прямий сигнал, щоб купити станок для гоління в Україні.

Всім відомо, що багаторазові станки для гоління прослужать набагато довше, зберігаючи свої початкові здібності. А це, погодьтеся, хороша економія. Навіть з огляду на те, що ціна станка для гоління джилет не маленька.

Компанія Gillete виробляє станки для гоління з різною кількістю лез: 2, 3, 5. Не варто вважати, що чим більше лез, тим краще буде гоління. Звичайно, станок із п'ятьма лезами голить просто відмінно, але й травмує шкіру більше. Тому все суто індивідуальне. Для грубої щетини підійде будь-який засіб. Але для чутливої ​​шкіри варто придбати станки з 3 лезами.

Переваги перед одноразовими станками
Одноразові станки не призначені для тривалого використання. Вони забезпечені двома лезами. У кращому варіанті такі верстати доводиться замінювати після 2-3 використань. А в ідеалі – після першого разу. Одноразові станки більш дешеві та доступні. Купити їх можна в кожному кіоску.