Пакунок малюка!
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Дезодоранти і антиперспіранти

Фiльтр

Категорiї

Фільтр

Цiна
Товари зі знижкою
Виробник
Об `єм

Дезодоранти та антиперспіранти

Дезодоранти та антиперспіранти: що потрібно знати

Боротьбу з неприємним запахом і потім люди вели ще багато століть тому. Тоді аптекарі готували суміші з натуральних інгредієнтів, таких як лимонний сік, листя берези та сухий хвощ. Сучасні фахівці стверджують, що такі склади хоч і боролися з проблемами пітливості, але завдавали шкоди шкірі та могли викликати алергічні реакції. Добре, що сьогодні нам не потрібно нічого винаходити, адже все вже давно придумано. На ринку існує велика кількість товарів, націлених вирішувати питання неприємного запаху та слідів поту. Антиперспіранти та дезодоранти представлені різними виробниками, в яскравих привабливих упаковках та з безліччю обіцянок. Але чи всі вони працюють і надійно захищають? Давайте розберемося разом.

Насамперед, варто зрозуміти, що дезодоранти та антиперспіранти відрізняються своєю дією та функцією. Відмінності цієї продукції полягають у наступному.

Дезодоранти маскують неприємний запах, не забивають потові залози, не містять шкідливих компонентів та алюмінію, мають короткий період дії, можливе повторне нанесення протягом дня. Яскравими представниками цієї групи товарів є жіночі дезодоранти Ziaja. Компоненти в його складі не тільки захищають від поту та запаху, але й дбайливо доглядають шкіру.

Антиперспіранти блокують потові залози, у складі містять цинк та алюміній, час дії може досягати 24 години. Не бажано наносити їх на неочищену шкіру. Як приклад можна навести антимікробний антиперспірант Anty Ziaja. Спеціальна формула цього засобу не залишає слідів на одязі, запобігає неприємному запаху та зменшує потовиділення.

«Натуральні» продукти, які містять алюмінію, що неспроможні запобігти потовиділення. Їхні інгредієнти не блокують потові протоки і, отже, забезпечують лише дезодоруючу дію.

Як бачимо, кожен товар має свої плюси та мінуси. Який дезодорант вирішувати в залежності від потреб. Але все ж таки є деякі правила, які допоможуть визначитися з вибором.

Як вибрати дезодорант чи антиперспірант

Заявки на те, що дія дезодоранту триває від 24 до 48 годин, але якісний антиперспірант не повинен вимагати частого повторного застосування протягом дня.

Найкращі антиперспіранти Yego Bloker борються із запахом та пітливістю, навіть коли на вулиці спекотно чи людина зайнята фізичною активністю.

Чи не залишає білих слідів. Якісні дезодоранти та антиперспіранти не залишають слідів на одязі та швидко сохнуть на шкірі. Для цього чудово підійде продукція Nivea man або антиперспірант Cien men musk.

Дезодорант повинен пахнути приємно та ненав'язливо.

Засіб не повинен дратувати шкіру. Дезодоранти з агресивними інгредієнтами можуть спричинити висип у людей з чутливою шкірою; вони також можуть викликати роздратування під час використання безпосередньо після гоління. Для людей із підвищеною чутливістю варто купити дезодорант-антиперспірант Cien Sensitive.

Ще одним фактом є те, що між чоловічим та жіночим дезодорантом немає великої різниці. Швидкий перегляд списку продуктів, що продаються чоловікам та жінкам, підтверджує, що вони здебільшого однакові. Основні відмінності полягають в ароматах, упаковці та маркетингу.

Завжди слідуйте рекомендаціям, вказаним на етикетці. Дезодоранти містять докладні інструкції із застосування і якщо ви ретельно слідуватимете їм, то зможете максимально ефективно і безпечно застосовувати засіб.

Купити антиперспіранти та дезодоранти в Україні

Асортимент магазину HIMOPT має в своєму розпорядженні найкращі представники цієї групи товарів. У нас Ви можете купити антиперспіранти та дезодоранти від відомих виробників, таких як Ziaja, Nivea, Elkos dry та ін. Ми пропонуємо вигідні ціни та швидку доставку по всій Україні