Відправка щодня! Відновлена послуга накладного платежу у певні області.
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Фiльтр

Категорiї

Фільтр

Цiна
Виробник
кількість крапель
Нові акції та знижки, про які ви дізнаєтеся першими! Підпишіться на розсилку прямо зараз
×

Купити засоби жіночої гігієни

Якісні засоби жіночої гігієни
Продукти жіночої гігієни є невід'ємною частиною життя прекрасної половини людства. Оскільки ці товари купувати потрібно регулярно, важливо, щоб ви знали про їхню якість і реальну вартість.

За останні 50 років сфера жіночої гігієни дуже змінилася. Сьогодні у жінок з'явилося більше можливостей знайти продукт, що підходить саме під їх особливості та тип шкіри. Але який продукт підходить для вашого тіла?

По-перше, перед тим, як купити засоби жіночої гігієни, якими Ви ще не користувалися, протестуйте їх. Не купуйте їх у великій кількості, адже новий продукт може не підійти або у Вас може виникнути алергічна реакція.

До інтимної гігієни слід ставитися дуже серйозно, тому що, по-перше, якщо ваші інтимні зони недостатньо гігієнічні, вони можуть бути житлом бактерій, що викликають вагінальні інфекції. Порушення мікрофлори може стати причиною серйозних проблем та негативних наслідків. Тому ми рекомендуємо використовувати перевірені засоби жіночої гігієни, ціна яких залежатиме від їхньої якості, безпеки та рівня алергенності компонентів.

Яким засобам віддати перевагу?
Не всі продукти жіночої гігієни однакові, і багато хто з них сьогодні виготовляється без поверхнево-активних речовин, таких як лаурилсульфат амонію та лаурилсульфат натрію. Було доведено, що засоби з м'якшими інгредієнтами та кращою рецептурою зменшують кількість шкідливих патогенних мікроорганізмів, знижують ризик зараження, не торкаючись навколишніх корисних бактерій. Тому перед тим як купити гель для інтимної гігієни, ознайомтеся з його складом.

Ніколи не використовуйте звичайне мило та гелі для душу, щоб очистити інтимну частину вашого тіла. Вони не призначені для підтримки кислотно-лужного балансу вагінального середовища, тим самим зменшуючи популяцію лактобактерій, що захищають її від шкідливих мікробів. Навпаки, спеціалізовані засоби містять молочну кислоту та інші активні інгредієнти, що підтримують природний захист піхви від запалень та інфекцій. Використовуйте інтимний гель/піну принаймні один раз на день, а під час менструації або вагітності будьте суворішими в плані особистої гігієни і робіть це кілька разів на день.

Товари жіночої гігієни купити онлайн
Жіноча гігієна - це проблема, яку не можна ігнорувати за будь-яку ціну, і ніхто не знає цього краще за нас! Магазин HIMOPT щодня докладає всіх зусиль, щоб надати вам найкращий продукт з доступних: засоби інтимної гігієни, такі як інтим-гелі, гігієнічні прокладки та тампони котекс ціна. Жінка особлива, і ми не можемо погодитись із цим. Отже, продукти, які вона використовує, також мають бути такими особливими!

Всі найкращі представники товарів жіночої гігієни в одному місці – у магазині HIMOPT! Ви можете в один клік купити прокладки олвейс, тампони o.b. або ніжний гель для інтимної гігієни Одним з найбільш продаваних жіночих гігієнічних брендів в Україні є KOTEX, O.B., Always, Bella, DISCREET. Купуйте гігієнічні товари в HIMORT за допомогою нашого зручного та простого процесу оформлення замовлення та надійних партнерів по доставці, які гарантують, що ви отримаєте найкращі засоби догляду у найкоротші терміни та у найкращому стані. В наші онлайн пропозиції входять найактуальніші продукти за найкращими цінами