Відправка щодня! Відновлена послуга накладного платежу у певні області.
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Засоби для виведення плям і відбілювачі

Фiльтр

Категорiї

Фільтр

Цiна
Виробник
Особливості
вага порошку
Об'єм порошку
вид білизни
Нові акції та знижки, про які ви дізнаєтеся першими! Підпишіться на розсилку прямо зараз
×

Купити засоби для виведення плям

Найкращі засоби для виведення плям в Україні


Усі господині при пранні білизни стикаються із плямами різної стійкості. Чому з одними можна впоратися легко, а з іншими не обійтися без спеціалізованих засобів? Простіше кажучи, плями – це хімічні реакції. Сліди їжі, різні рідини та речовини, що потрапляють на тканини, фактично зв'язуються з поверхнею волокон матеріалу. Крім взаємодій, що відбуваються між забарвлюючою речовиною та матеріалом, будь-яка зміна температури або вплив додаткових речовин, таких як вода, наприклад, може змінити хімічний зв'язок, що виникає у плямі, що погіршує його.


Найбільш поширені засоби для виведення плям, купити які можна в будь-якому магазині побутової хімії, містять поверхнево-активні речовини. Молекули такої речовини мають два полярні кінці, один гідрофільний і один гідрофобний. Ці засоби для чищення працюють як липучка: один кінець прикріплюється до молекули води, інший кінець прикріплюється до молекули плями, і від них вони завихряються. Однак та ж сама реакція дозволяє поверхнево-активним речовинам видаляти не тільки плями, але барвники з вашого одягу, тому прочитайте етикетку перед використанням цього типу засобу для виведення плям.


Купити засоб для виведення плям недорого можна на основі окислювачів. Ці речовини не видаляють саму фарбуючу речовину; натомість вони “підривають” частину молекули, відповідальної за колір, звану хромофором, молекулами кисню. Тим не менш, будьте обережні при застосуванні такого типу засобів на органічних волокнах, таких як шерсть або шовк, оскільки деякі окислювачі можуть послабити або навіть їх розчинити.


Також популярні, особливо органічних плям, ферментні засоби. Вони використовують набори ферментів, які розщеплюють молекули фарбуючої речовини. Чимало їх ми екологічніші, ніж їх агресивні “брати”. Ці засоби можуть відрізнятися за концентрацією і типом використовуваних ферментів.


Нарешті, для найстійкіших плям вам знадобляться засоби для виведення плям Vanish на основі активного кисню, що допомагає не тільки впоратися з забрудненнями, але і зберегти яскравість кольору білизни.


Як вибрати відбілювачі?


Ідеальна білизна футболок, скатертин і простирадл радує не довго. Після кількох прань білизна втрачає свій початковий колір і починає жовтіти. Часом справжні чудеса зможуть створити якісні відбілювачі, ціна яких не настільки висока.


На сьогоднішній день найкращими відбілювачами вважаються кисневі засоби, на основі хлору, оптичні засоби. Кожен із типів засобів відрізняється і має свої плюси та мінуси. Тому часто нам доводиться використовувати різні відбілювачі.


Кисневі відбілювачі і засоби для виведення плям Sano Oxygen позбавляють необхідності попереднього замочування або кип'ятіння білизни. Подібні засоби виробляють як у вигляді порошку, так і у формі гелю. Основна діюча речовина – пероксигідрат карбонату або карбонат. Крім того, такий відбілювач має на тканині антибактеріальний ефект. Ціна кисневих засобів для виведення плям набагато вище, ніж у подібного роду засобів.


Дешевшими відбілювачами є хлорсодержащие засоби. Наприклад, усім знайома "Білізна". Головні переваги – низька ціна, простота у застосуванні, висока ефективність.


Купити відбілювач або засоб для виведення плям від кращих виробників, таких як Vanish, Power Wash, Sano, Ви можете в магазині ХІМОПТ на найвигідніших умовах і з швидкою доставкою по всій Україні. Телефони для зв'язку з менеджерами: +38 (066) 738-03-28, +38 (096) 177-96-27.