Відправка щодня! Відновлена послуга накладного платежу у певні області.
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Лезо для бритви

Фiльтр

Категорiї

Фільтр

Цiна
Виробник
Змінні картриджі Gillette Fusion5 ProGlide, 8+2 шт Змінні картриджі Gillette Fusion5 ProGlide, 8+2 шт 1260 грн 126 грн/шт
Змінні касети Gillette Mach3 Turbo, 12 шт Змінні касети Gillette Mach3 Turbo, 12 шт 1174 грн 97.83 грн/шт
Змінні картриджі для гоління Gillette Fusion Power, 8 шт Змінні картриджі для гоління Gillette Fusion Power, 8 шт 893 грн 111.63 грн/шт
Леза для бритви Gillette Venus SPA BREEZE, 8 шт Леза для бритви Gillette Venus SPA BREEZE, 8 шт 750 грн 93.75 грн/шт
sale Змінні касети для гоління Gillette Venus Close & Clean, 8 шт Змінні касети для гоління Gillette Venus Close & Clean, 8 шт 699 грн 756 грн
sale Змінні касети для гоління Gillette Fusion 5, 8 шт Змінні касети для гоління Gillette Fusion 5, 8 шт 699 грн 777 грн
Змінні касети для гоління Gillette Fusion5, 6 шт Змінні касети для гоління Gillette Fusion5, 6 шт 634 грн 105.67 грн/шт
Нові акції та знижки, про які ви дізнаєтеся першими! Підпишіться на розсилку прямо зараз
×

Купити змінні картриджі

Змінні картриджі для гоління
У той час, як для певних чоловіків гоління - це якась форма мистецтва, що вимагає уваги до деталей та чудової техніки, для інших це неминуче рутинне заняття. Але в тому і в іншому варіанті від якості верстата та його лез залежатиме кінцевий результат. Адже саме результат у вигляді гладкої шкіри без порізів – це те, чого добиваються чоловіки. Та й жінки вдаються до використання верстатів для позбавлення від небажаного волосся на різних частинах тіла.

З кожним роком процес гоління стає безпечнішим, простим і менш трудомістким завдяки використанню верстатів від відомих брендів, які із завидною регулярністю випускають на ринок свої новинки. Цьому сприяють такі гігантські бренди, як Gillett. Це, здавалося б, крихітний і нехитрий пристрій перетворилося на індустрію з багатомільярдним оборотом, якою вона є сьогодні. Немає кращого прикладу, що підтверджує цей факт, ніж змінні картриджі для верстатів купити недорого. Дійсно, дуже важко травмувати шкіру під час використання сучасних касет для гоління.

Чому варто купити картриджі для гоління
Змінні картриджі дуже прості у використанні і є одним із найпопулярніших типів лез. З їх допомогою ви можете голитися як по росту волосся, так і проти нього. Вони мають гнучкість, завдяки якій картридж легко повторює форму вашого обличчя. Першу змінну касету представила компанія Gillette у 1971 році, і з того часу вона є лідером на ринку.

Купити змінні картриджі Україна потрібно, якщо у вас вже є сам верстат, до ручки якого безпосередньо вони і кріпляться. Як правило, самі верстати виготовляються із пластику, металу або їх комбінації. Безперечною перевагою картриджів є те, що їх можна замінити, а значить, коли вони приходять у непридатність, все, що вам потрібно зробити, це викинути їх та купити картриджі для гоління. Нова касета забезпечує дуже безпечне гоління. Зазвичай змінні картриджі реалізуються в упаковках три штуки або більше. Деякі картриджі можуть бути більш дорогими. Але вони є дуже надійними та ефективними. Ціна змінних картриджів залежатиме від їх виробника, кількості лез, марки та новизни продукту.

Якщо порівнювати картриджі з іншими пристроями для гоління, можна назвати їх найпростішими у використанні. Вони ідеально підходять для початківців. Сучасні касети для гоління мають фіксований кут, який змушує вас утримувати верстат таким чином, щоб мінімізувати шанси порізатися. Багато моделей на верхній частині картриджа мають смужку з гелем для змащування шкіри при голінні.

Як правильно підібрати якісний картридж
В асортименті магазину HIMOPT представлені різні моделі змінних картриджів, вибрати які можна та потрібно залежно від своїх потреб та уподобань.

Більшість покупців насамперед звертають увагу вартість товару. Так, якісний товар, виготовлений із безпечних та гіпоалергенних матеріалів коштуватиме не дешево. Але такі картриджі зможуть прослужити набагато довше, ніж окупиться їх вартість.

Варто враховувати і виробника (марку) верстата для гоління, адже будь-який змінний картридж може не підійти йому. Найкраще купувати товари від одного бренду. Крім того, змінні касети відрізняються гостротою лез. Наприклад, для чутливої ​​і сухої шкіри підійдуть більш тонкі моделі верстатів Gillette.