Пакунок малюка!
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Повернення товару

Умови повернення та обміну товару

Товар, замовлений в нашому Інтернет магазині, ви можете повернути (обміняти) протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, відповідно до закону України «Про захист прав споживача», якщо цей товар не потрапляє до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) згідно Постанови Кабінету Міністрів України №172. Повернення товару, не підходящого покупцеві з будь-якої причини можливе в двох випадках:

1. Товар не відповідає опису / фото, прийшов пошкодженим або має інші недоліки.

2. Покупець передумав використовувати даний товар.

1.1. Якщо покупець отримує товар в незадовільному стані, покупець може зробити обмін або повернення товару відповідно до законодавства України, заповнивши нижче надану форму і прикріпивши відео- та фото- докази стану товару. Важливо! Будь ласка, оглядайте посилку по час отримання на Пошті і при виявленні недоліків відразу повідомляйте працівнику пошти. Якщо ви перевіряєте посилку поза відділенням та не у присутності працівника пошти, докази того, що товар пошкодив не покупець потрібно надати додатково. Оплату пересилання обміну або повернення товару інтернет-магазин в цьому випадку бере на себе.

2.1. Якщо покупець передумав використовувати даний товар, повернення або обмін може бути зроблений тільки в разі, якщо дотримані наступні пункти: товар повністю укомплектований; присутня неушкоджена оригінальна упаковка, ярлики, цінники; дотриманий товарний вигляд (відсутні сліди експлуатації); Оплату пересилання або повернення товару в цьому випадку повністю оплачує покупець.

Будь ласка, заповніть форму запиту на повернення товару

Інформація про замовлення

Товар