Абразивний крем The Pink Stuff – це універсальний кремоподібний засіб для очищення твердих поверхонь, який поєднує потужну дію з дбайливим ставленням до матеріалів. Він ефективно видаляє жир, мильний наліт, вапняні відкладення, стійкі плями, брудні сліди та потертості, не залишаючи подряпин і не пошкоджуючи поверхню. Завдяки натуральним абразивним частинкам засіб глибоко проникає в забруднення, швидко розчиняє їх і залишає після себе блискучу чистоту.
Абразивний крем The Pink Stuff може стати вашим незамінним помічником у догляді за кухонними мийками, плитами, сантехнікою, плиткою, душовими кабінами, кахлями, садовими меблями та іншими твердими поверхнями у вашій оселі. Він також підійде для очищення вікон, дверей, видалення слідів зі стін або плям на кухонних стільницях.
З кремом The Pink Stuff ви заощадите час і сили на прибирання. Вже після першого використання забруднені поверхні стають чистими і блискучими, як нові, без надмірних зусиль з вашого боку!
Засоби для чищення та прання The Pink Stuff – це магія прибирання, яка змінює ваше уявлення про чистоту та затишок у домі. Історія бренду почалася з 1930-х років зі створення дивовижної рожевої пасти для чищення. Сьогодні продукти The Pink Stuff стали улюбленцями мільйонів по всьому світу. Вони легко та швидко видаляють бруд з будь-яких поверхонь, справляються навіть з найскладнішими забрудненнями на кухні, у ванній, на плитці, металі, текстилі. Кожен засіб створений для того, щоб дарувати чистоту, комфорт і задоволення від процесу прибирання. The Pink Stuff – це поєднання перевіреної часом якості, турботи про довкілля (продукція нетоксична, не тестується на тваринах і підходить для веганів) та відповідального підходу до пакування.
Спосіб застосування
Добре струсіть пляшку. Нанесіть крем на вологу м'яку ганчірку або губку. Зручно використовувати разом з губками The Pink Stuff. Протріть поверхню і змийте чистою водою. Відполіруйте сухою чистою тканиною.
Засіб слід використовувати з обережністю. У разі сумнівів завжди проводьте тестування на непомітній ділянці.
Склад
<5% неіонні поверхнево-активні речовини, бензізотіазолінон, метилізотіазолінон, полікарбоксилати, парфуми
Країна виробник: ВЕЛИКОБРИТАНІЯ
Важливо!
Компанія Хім Опт – офіційний імпортер продукції бренду The Pink Stuff в Україні. Ми гарантуємо якість і безпеку нашої продукції!