Пакунок малюка!
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Повербанки, ліхтарі та свічки

Фiльтр

Категорiї

Фільтр

Цiна
Товари зі знижкою
Виробник

Повербанки, ліхтарі та свічки

Відсутність світла в оселі для будь-якої людини, яка звикла до комфорту, стає справжньою проблемою. Задля того, щоб з мінімальним дискомфортом пережити складний час, крім продуктів харчування, якими можна швидко вгамувати апетит, люди мають замовити прилади та обладнання, що надають змогу зробити у квартирі чи будинку затишок та зберегти тепло.

Немає електроенергії: чим замінити мережеве світло

У ситуації, коли в міській квартирі чи заміському будинку раптом не стало електрики, може опинитися кожна людина. І якщо у денний час відсутність світла не завдає дискомфорту, то з настанням вечора потреба у незалежному від мережі джерелі, що може освітити приміщення, приймає інші масштаби.

Для вирішення проблеми можна замовити генератор, що працює на пальному, або купити інвертор, що надає змогу перетворювати напругу від звичайного автомобільного акумулятора у звичні для техніки 220V. Але висока вартість товарів цієї групи, яка за настанням проблеми загальних масштабів стала ще вищою, не кожному з українців дає змогу стати щасливим володарем обладнання.

Сьогодні є найбільш затребуваними товарами, завдяки яким можна полегшити людське життя в Україні:

  • парафінові та воскові свічки,
  • гірлянди на батарейках,
  • ліхтарі з батарейками або акумуляторами, що живляться від мережі через зарядний пристрій,
  • повербанки різної ємності.

Ці товари сьогодні можна не тільки купити у торговельній офлайн мережі, а й замовити по вигідній ціні з доставкою в інтернет-магазині.

Особливості вибору 

Прості повербанки середньої та великої ємності дозволяють зробити 2–3 повноцінні цикли зарядки мобільного пристрою, навушників або стануть джерелом енергії для ліхтарика невеликої яскравості та потужності, який отримує живлення при зарядці через USB-порт. Великі повербанки дозволяють запускати систему для забезпечення тепла у квартирі чи будинку.

Повербанки невеликої ємності можна використовувати для підключення світлодіодних ліхтариків, що звичайно використовують для підсвічування клавіатури. При пошуку товару у каталозі варто прискіпливо вивчити характеристики, що надаються продавцеві виробником. Щоб повністю зарядити гаджет під час відсутності електроенергії оптимально замовити повербанк, у якому ємність вбудованого акумулятора буде трохи вищою від батареї смартфону.

Ліхтарі, що дають світло завдяки звичайним батарейкам або акумуляторам, що швидко заряджаються від мережі через зовнішній чи вбудований зарядний пристрій, стануть у нагоді коли відключення світла триває довгий час. Шукаючи найкращий варіант ліхтаря бажано звернути увагу на час зарядки та потужність ламп. Цей критерій вкрай важливий і при виборі гірлянд, що працюють без мережевої електрики.

Якнайкращим варіантом стане варіант приладу, що має декілька режимів яскравості, бо саме це допоможе економно витрачати батарею. Це правило стосується не тільки великих приладів, що можна використовувати для освітлення кімнати у квартирі, а й кишенькових пристроїв, живлення яких йде від звичайних батарейок.

Замість ліхтарів можна використовувати звичайні свічки. Обираючи товар, потрібно звернути увагу на матеріал, що використовується виробником. Найбільший попит мають парафінові свічки. Невисока ціна, досить яскраве світло та довгий час горіння є головними характеристиками цього різновиду товару. Воскові свічки хоч і мають дещо вищу вартість, але тривалістю використання повністю виправдовують витрати на придбання, бо саме вони дають світло високої яскравості.

Великий асортимент приладів та товарів широкого попиту, що допомагають значно полегшити життя під час відключення світла, можна швидко замовити в інтернет-магазині ХімОпт. Всі пропозиції, представлені у каталозі компанії, мають європейську якість і при цьому коштують недорого.

Вартість та наявність товарів актуальна на час користування сайтом. Повні характеристики та відгуки постійних покупців також можна побачити на офіційному сайті. Питання щодо доставки по Україні завжди можна поставити консультантам інтернет-магазина ХімОпт.