Пакунок малюка!
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Фiльтр

Категорiї

Фільтр

Цiна
Товари зі знижкою
Виробник
Розмір
кількість крапель
Розмір підгузників
sale Підгузки-трусики для дорослих Tena Pants розмір L, 30 шт Підгузки-трусики для дорослих Tena Pants розмір L, 30 шт
618 грн
-21 грн
597 грн
19.9 грн/шт
Виробник Tena
sale Підгузки-трусики для дорослих Tena Pants розмір M, 30 шт Підгузки-трусики для дорослих Tena Pants розмір M, 30 шт
540 грн
-21 грн
519 грн
17.3 грн/шт
Виробник Tena
sale Підгузки для дорослих Giggles М 85-125 cm, 30 шт Підгузки для дорослих Giggles М 85-125 cm, 30 шт
615 грн
-96 грн
519 грн
Виробник Giggles
sale Одноразові пелюшки Seni Soft Normal 60х60 см, 30 шт Одноразові пелюшки Seni Soft Normal 60х60 см, 30 шт
343 грн
-17 грн
326 грн
10.87 грн/шт
Виробник Seni
Підгузки для дорослих Seni Super Extra Large (130-170 см), 30 шт Підгузки для дорослих Seni Super Extra Large (130-170 см), 30 шт
848 грн
28.27 грн/шт
Виробник Seni
Розмір підгузників XL
Кількість в упаковці 30 шт
Тип одноразові
вид Підгузки для дорослих

Памперси для дорослих

Підгузки для дорослих за найкращими цінами в Україні

Підгузки для дорослих затребувані не менше, ніж дитячі, що говорить про їхню популярність, що постійно зростає, на ринку та активне використання. Такі підгузки необхідні сьогодні через поширені проблеми зі здоров'ям, з якими стикаються в основному люди похилого віку. Проблема нетримання сечі – основна проблема, що змушує купити підгузки для дорослих Київ.

На жаль, у сучасному світі чимало людей знайомі з проблемами безконтрольного сечовипускання та дефекації. Звичайно, з подібними ситуаціями найчастіше зустрічаються у літньому віці. Але підгузки для дорослих незамінні і для людей, які стикаються з проблемами пересування, деменцією або інвалідністю. Сучасні підгузки для дорослих недорого та надійно забезпечують захист від протікання, захищають шкіру від вологи, що допомагає запобігти попрілості у дорослих. Вони розроблені таким чином, щоб бути максимально зручними та непомітними під одягом.

Як правильно вибрати підгузки для дорослих

Підгузки для дорослих Seni можуть допомогти вам повернутися до повсякденної діяльності без стресу та переживань, забезпечити спокійний сон уночі, не турбуючись про витік та пов'язані з цим проблеми.

Перед тим як купити підгузки для дорослих, дуже важливо правильно підібрати розмір. На кожній упаковці з підгузками міститься корисна інформація, яка допоможе Вам у цьому питанні. Крім того, необхідно враховувати рівень поглинання, за аналогією з гігієнічними прокладками або дитячими памперсами.

Підгузки для дорослих виробляють із безпечних матеріалів, що здатні захистити від витоків та утримувати в собі вологу. Використання підгузків для дорослих - це простий спосіб допомогти людям, які страждають на нетримання, залишатися вільними і почуватися розслаблено при виході в публічні місця.

Сьогодні існує безліч підгузків для дорослих, які дуже схожі на звичайну спідню білизну. Якщо носити цей тип підгузків, то оточуючим важко побачити, що людина використовує засіб від нетримання.

Пропонуємо Вам ознайомитись із основними пунктами, якими слід керуватися, коли ви вирішили купити памперси для дорослих:

1. Економія, вигода та якість: важлива важлива річ, враховувати яку варто, коли ви збираєтеся придбати підгузки для дорослих. Ви повинні вибрати найкращу якість підгузників з гарним поглинанням за доступною ціною.

2. Зручність для користувача: підгузник для дорослих повинен бути простим у використанні, зручним за своєю структурою, та водночас захищати від подразнення шкіри, якщо потрібно носити підгузник протягом тривалого часу.

3. Відсутність запаху: варто вибирати високоякісні підгузки, які виготовлені з використанням багатошарової системи, що ефективно утримуватиме запах у підгузнику під час поглинання витоку.

4. Відповідність перевагам: завжди вибирайте правильний тип підгузника, який має необхідний рівень абсорбції, що забезпечить захист від витоків, а також легко поміщається під одяг, не надаючи йому об'ємності.

Купити підгузки для дорослих в Україні

Магазин HIMOPT пропонує широкий асортимент, в якому представлені підгузки для дорослих за оптовими цінами різних розмірів від найкращих виробників, таких як Seni, Tena, ID Slip. Зв'яжіться з нашими менеджерами, якщо виникнуть питання: +38 (066) 738-03-28, +38 (096) 177-96-27.