Флюїд для волосся: що це та як використовувати?
Постійна робота, стреси, екологія, недостатньо якісне харчування погіршують здоров'я. І першим на себе бере удар наше волосся. Сьогодні мало просто його не псувати, щоб воно залишалося у первозданному вигляді. Тепер волосся потребує екстрадогляду, щоб якомога довше бути сильним, об'ємним і сяючим.
Що таке флюїд для волосся і навіщо він потрібен
Розв'язати цю проблему покликаний, зокрема, флюїд для волосся. Це додатковий догляд вашої голови, створений на основі натуральних інгредієнтів. Його не потрібно змивати – невагома активна формула живитиме волосся весь день, водночас захищаючи його від зовнішніх агресивних факторів. Чи не диво?
В принципі, він вирішує ті ж завдання, що і маски, кондиціонери для волосся, проте має серйозну перед ними перевагу - його дуже легко і просто наносити, і робити це можна хоч щодня! До того ж на відміну від тієї ж маски, яку потрібно змивати, флюїд залишається на волоссі, запобігаючи шкідливій дії вітру, сонця та агресивних випарів. Таким чином, лише один засіб може вирішити відразу ряд завдань:
- відновлення та догляд;
- захист пасма;
- живлення при ламкості локонів;
- укладка та догляд за січними кінцями;
- відновлення структури волосся та його блиску після використання фена або праски.
Також цей засіб живить та зволожує шкіру голови, що перешкоджає появі лупи та в цілому покращує здоров'я волосяних цибулин, регулюючи жирність шкірного покриву.
Види флюїдів для волосся
Флюїди для волосся можуть бути різні як за складом, так і форм-фактором. Певні товари зручніше використовувати у тих чи інших випадках. Наприклад, сироватки очевидно зручніше наносити в домашніх умовах наприкінці робочого дня, а ось різні бальзами-спреї можна носити із собою та оновлювати протягом доби. Що ж до мети застосування, то тут можна виділити цілих 8 різних типів флюїдів:
1. Для кінчиків, що січуться.
Щоб запобігти посіченню кінчиків, а також зупинити їх пошкодження, використовуються препарати з протеїнами та силіконом у складі. Однак не варто думати, що вони якось допоможуть вже посіченим кінцям - склеювати мляве волосся поки ще ніхто не навчився і застосування такого засобу в цьому випадку може бути хіба що поверхневий косметичний ефект. Якщо ж ви збираєтеся використовувати такі флюїди на постійній основі, попередньо підрівняйте кінці у перукаря.
2. Для тьмяного та пухкого волосся.
У цьому випадку нам знадобляться флюїди для волосся на основі олій. Вони покликані живити та відновлювати мляві тканини. Також зверніть увагу, щоб у складі таких продуктів був кератин. Використовуючи цей засіб регулярно, ваше волосся стане набагато здоровішим і слухняним.
3. Проти ламкості та сухості.
Такі флюїди особливо корисні після процедури фарбування або за тривалого затяжного морського турне, де не було можливості доглядати волосся. У складі таких засобів мають бути гіалуронова кислота та гліцерин. Важливо: наносите препарати строго на вологі пасма, інакше результату не буде і вони продовжать сіктися.
4. Для тих, хто використовує гарячий фен та плойку.
Щоденний температурний вплив дуже псує структуру волосся і знижує його природну стійкість. Спеціальні тоніки покликані це запобігти. Намагайтеся вибирати товари, на яких вказана функція температурного захисту та живлення волосся – вони ефективно показують себе та є найбільш універсальними.
5. Для укладання та стайлінгу.
Сироватки для стайлінгу волосся незамінні, коли потрібно зробити надійну та красиву укладку на весь день. З таким засобом можна будь-якої миті легко поправити зачіску, надавши їй первісної форми. До того ж спеціальна формула не псує локони та не створює ефекту «брудної голови», якого так бояться всі дівчата – візуально ваша голова завжди виглядатиме сухою та чистою.
6. Щоб захищати пасма.
Флюїди, призначені для захисту від вологи, сухого повітря та ультрафіолетового випромінювання. Можуть бути як універсальними (2 в 1, 3 в 1), і продаватися окремо. Можна наносити кілька разів упродовж дня. Незамінні при поїздці на пляж, за місто, при заняттях спортом та й просто у спекотний літній день.
7. Для догляду за шкірою голови.
Для тих, хто особливо стежить за здоров'ям шкіри голови, цей засіб просто незамінний. Наноситься він, як правило, за допомогою спеціальної піпетки, а вже потім гребінцем розподіляється по всій довжині. З ним можна не перейматися лущенням і лупою і бути впевненою в красі волосся.
8. Комбіновані.
Підходять для більш ніж однієї мети, наприклад: захист і укладка, проти сухості й кінчиків, що січуться і т.п. Їх не можна назвати панацеєю, проте, враховуючи, що змішувати два різні засоби це дуже погана ідея, то такі флюїди доцільні в деяких випадках.
Варто відзначити, що деякі флюїди можуть добре підійти одній дівчині й зовсім не підійти для іншої. Всі ми різні та потрібно підбирати препарат під свої особливості, тому відгуки звичайно читайте, але приймайте остаточне рішення про вибір флюїду самостійно. І ще раз наголошуємо: не змішуйте різні засоби для догляду за волоссям. У кращому випадку ви нівелюєте ефект одного з них, а в гіршому – це може призвести до поганих наслідків, коли компоненти почнуть взаємодіяти між собою у негативному для ваших локонів ключі. Та й те, як виглядатиме ваше волосся після застосування всього і відразу – велике питання.
Як правильно використовувати флюїд для волосся
Щоб ефективно застосовувати флюїд для волосся, нам потрібно вибрати відповідний засіб. Найголовніше – використовувати препарат для свого типу шкіри: сухої, жирної чи нормальної. При застосуванні флюїду не відповідного типу результат використання може бути прямо протилежним до очікуваного.
Далі потрібно вибрати стан, в якому знаходиться ваше волосся та його колір (рідне або пофарбоване), і визначитися, як часто ви будете користуватися механічною сушкою. Виходячи з цього, виберіть кілька флаконів засобу серед представлених у магазині та почитайте відгуки про кожен з них.
Річ у тому, що сам флюїд може бути добрим, але при взаємодії з якоюсь особливістю волосся дасть неприємний ефект. Наприклад, є два засоби, на яких виробник вказав, що вони підходять для стайлінгу пофарбованих сухих пасом та нормальної шкіри голови. А ви хочете купити його для нормального волосся. У такому разі може статися так, що один із препаратів працюватиме як треба, а інший – створить цей ефект блиску «брудної голови». І це не означає, що перший флюїд був поганий. Тому будьте уважні під час вибору свого засобу.
Щодо його використання, то зазвичай це робиться дуже просто. Ця процедура, як правило, описана на звороті, але буває, що виробник вирішив, що ви й без нього все знаєте, тому ось вам коротка послідовність дій:
- нанесіть бальзам або масло на чисті вологі локони перед сушінням або стайлінгом, відступивши приблизно на 10 сантиметрів від шкіри голови;
- якщо цей засіб для догляду за шкірним покривом, то наносьте його піпеткою рівномірно безпосередньо на шкіру;
- для догляду за кінчиками наносите флюїд безпосередньо на них (захопіть 5 сантиметрів) та розподіляйте масажними рухами;
- використовуйте гребінець для розподілу засобу рівномірно.
Якщо на етикетці написано, що засіб можна наносити на сухі пасма протягом дня, можете сміливо це робити. Зазвичай це стосується живильних і захисних флюїдів.
Найголовніше – використовуйте тільки органічні, перевірені засоби для догляду за волоссям та купуйте їх у продавців, які мають усі необхідні сертифікати. Саме таким є інтернет-магазин "ХімОпт". Купуючи товари у нас, можете бути впевнені у їх високій якості на всі 100%.