Перегляд
0
Сума: 0 грн

Капсули для прання: поговоримо про склад, особливості та переваги використання

Прання речей стає простішим завданням. Виробники випускають на ринок нові та досконалі засоби, які максимально полегшують процес. Існує так багато варіантів для різних потреб у пранні, що легко розгубитися. На заміну звичайному порошку прийшли гелі для прання, а останньою тенденцією стали спеціальні рідкі капсули.

Що знаходиться в капсулі для прання?

Капсули для прання складаються з водорозчинної оболонки та гелю. Сама оболонка – це щільний полімер, який швидко розчиняється у воді будь-якої температури. Навіть холодна вода може її пошкодити, тому чіпати мокрими руками не варто. Гель, що міститься всередині, складається з поверхнево-активних речовин, пропіленгліколю, етанолу, фосфонатів і барвника. Такий склад удвічі підвищує їх ефективність перед звичайним порошком, а ополіскувач, що знаходиться всередині, позбавляє необхідності купувати додатковий засіб для прання.

Капсули бувають не лише двокомпонентні. На ринку побутової хімії популярність завойовують три- та чотирикомпонентні варіанти. На коробках зазвичай вказують 3-в-1 або 4-в-1, де перший компонент працює як засіб для виведення плям, другий — забезпечує делікатне очищення речей,
третій — надає свіжості та приємного аромату, а четвертий — сприяє збереженню кольору та структури тканини.

Щоб отримати сяючу чистотою та приємним ароматом білизну, достатньо просто покласти в барабан машинки одну або дві капсули та попрати речі у відповідному режимі.

Особливості використання

Капсули випускають тільки для прання машини, використовувати їх для ручної не можна, бо це небезпечно для шкіри. На один повністю завантажений барабан йде одна капсула. Якщо білизна сильно забруднена, можна покласти дві. Використовувати цей засіб, коли барабан заповнений наполовину, не варто. Це не тільки неекономно, а й шкідливо для ваших речей. Плюс аромат після прання буде нестерпно сильним.

Щоб оболонка до кінця розчинилася у воді та не залишилася на речах, спочатку кладіть у барабан капсулу, а потім білизну, а не навпаки. Також варто пам'ятати, що цей засіб, як і порошок, випускається окремо для білих та кольорових речей. Тому не помиліться з вибором.

В асортименті практично всіх відомих виробників є гелеві капсули. Останні є певним аналогом порошків. Відмінності лише у зовнішньому вигляді, порошок розсипчастий, а таблетки ущільнені у форму.

Плюси капсул для прання

Капсули для прання представлені різними брендами: А+, Gama, Ariel, Savex, Bryza та інші, кожен з яких обіцяє найкраще освіжити та очистити вашу білизну. Однак не всі вірять, що маленькі саше з гелевим наповнювачем можуть упоратися зі своїм завданням. Якщо ви все ще вагаєтесь, чи варто їх купувати, ознайомтеся з перевагами цього засобу:

1. Справляється навіть із сильними забрудненнями (машинне мастило, кров, мазут).

2. Капсули маленькі, а простий дизайн робить їх зручним засобом для прання, яким легко користуватися. Візьміть необхідну кількість для завантаження, киньте їх у пральну машину та дайте їм попрацювати.

3. Попередньо відмірена доза миючої речовини забезпечує сталість при пранні. Це унеможливлює використання занадто великої кількості миючого засобу або його розливу.

4. Засіб містить кондиціонер, який не потрібно купувати й додавати окремо.

Багато господарок вже змогли оцінити переваги гелевих капсул гідно. Що вибрати: нові технології чи старі перевірені засоби? Досвідчені господині радять використовувати в побуті обидва варіанти — капсули та порошок, залежно від потреби.

Нові акції та знижки, про які ви дізнаєтеся першими! Підпишіться на розсилку прямо зараз
×