Великодні знижки!
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Як розвести білизну для дезінфекції приміщення

Хоч би як банально звучав слоган «Чистота — запорука здоров'я», він був, є і завжди буде актуальним. Але кожній господині відомо, як непросто підтримувати чистоту в величезному будинку і навіть у невеликій квартирі. Особливо виснажливим є прибирання місць загального користування. Тому виробники побутової хімії пропонують все нові й нові більш ефективні продукти, включаючи засоби для кухні, чищення туалетів та ванн.

Щоб житло було безпечним, воно має бути не лише чистим, а й продезінфікованим. Особливо це актуально під час пандемії коронавірусу, епідемій інших вірусних захворювань. Одним із найбюджетніших і дуже ефективних дезінфекційних засобів є всім відома білизна. Нею можна обробляти будь-які поверхні, навіть делікатні, як, наприклад, кахель, емальовані ванни. Щоправда, останні перед дезінфікуванням слід почистити будь-яким засобом для чищення ванн.

Білизна як найефективніший спосіб дезінфекції приміщення

До складу цього засобу входить гіпохлорид натрію, луги, активний хлор. Саме завдяки наявності NaOCl, що має антисептичні властивості, білизна:

  • знезаражує;
  • здатна вбивати мікроби;
  • ефективно бореться із небезпечними вірусами, включаючи коронавірус.

Якщо дотримуватися всіх порад та рекомендацій щодо використання, засіб є безпечним для організму людей і домашніх тварин. Активний хлор допомагає також позбутися жиру, органічних забруднень. При виробництві білизни використовують різноманітні аромати, щоб пом'якшити різкий запах хлорки. Популярність білизни пояснюється такими її перевагами:

  • широким спектром застосування;
  • порівняно низькою вартістю;
  • економною витратою;
  • різноманітністю комерційних форм;
  • простотою використання (розбавляти звичайною холодною водою);
  • можливістю нанесення хімічного засобу на поверхні за допомогою пульверизатора;
  • збереженням усіх властивостей після заморожування/розморожування.

Важливою перевагою білизни є також її універсальність. Дезінфікувати цим засобом можна не лише поверхні у житлових кімнатах, ванній, туалеті, кухні, а й клітини свійських тварин, котячі туалети, акваріуми. Завдяки своєму складу білизна чудово справляється ще й із пліснявою, грибком. Засіб знайшов широке застосування не тільки у домашньому побуті, а й на виробництвах, в медичних установах.

Чому білизну не варто використовувати у чистому вигляді?

Найбільш поширеною ємністю для фасування білизни є пластмасова пляшка місткістю 1 літр. Є ще варіант із п'ятилітровими каністрами. Використовувати препарат слід у розведеному вигляді. Зверніть увагу, що вказана на етикетці пропорція стосується прання та відбілювання тканин. Для санітарних процедур фахівці рекомендують розбавляти у співвідношенні 1:10 (одна частина препарату на 10 частин звичайної води з-під крана).

Саме така концентрація білизни, як показали результати наукових досліджень, є найефективнішою для проведення дезінфекції різних поверхонь, включаючи дитячі іграшки та посуд. Крім того, використовуючи більш концентрований розчин, ви ризикуєте завдати шкоди оброблюваним поверхням. Розчин у пропорції 1:10 підходить для обробки практично всього, на що може потрапити вірус:

  • плитки та підлоги;
  • дверних та меблевих ручок;
  • кахлів, кранів тощо.

Каналізацію дезінфікують дещо по-іншому. У горловину умивальника чи в унітаз заливають літр нерозбавленої білизни, закривають кришкою чи пробкою і залишають на всю ніч. Зранку все це змивається великою кількістю води. Так можна позбутися не тільки мікробів, а й неприємних запахів. Така обробка зазвичай проводиться раз на тиждень. В решту днів для прибирання використовують звичайні засоби для туалету.

Розбавляти білизну можна прямо перед використанням або про запас. У другому випадку для зберігання готового препарату необхідна герметична тара у вигляді пластикової пляшки з кришкою, що щільно закривається, яка в проміжках між використанням повинна знаходитися в темному прохолодному місці. Скляні та металеві ємності для цих цілей використовувати не можна.

Як правильно проводити дезінфекцію у приміщенні

Щоб захистити себе від агресивного впливу сполук, що містяться в білизні, необхідно при роботі з препаратом дотримуватися певних правил:

  • забезпечити у приміщенні, де проводять дезінфекційні заходи, приплив свіжого повітря;
  • вивести з кімнати дітей та домашніх вихованців;
  • працювати тільки у гумових рукавичках та медичній або марлевій пов'язці;
  • захистити очі від випадкового потрапляння бризок захисними окулярами;
  • щоб уникнути опіків, не допускати попадання розчину на слизові оболонки та шкіру.

Щоб не зіпсувати одяг, слід одягнути захисний халат. Після закінчення робіт з дезінфекції бажано провітрити приміщення протягом 10–15 хвилин. Потім необхідно протерти всі спинки стільців, столи, крани, вимикачі, дверні ручки та інші оброблені поверхні змоченою в чистій воді одноразовою серветкою або ганчіркою. Починати дезінфекцію треба із житлових кімнат. Потім перейти на кухню, ванну і закінчити туалетом.

При правильному використанні білизни ваш будинок без особливих витрат буде чистим і безпечним як для членів сім'ї, так і для домашніх тварин. Щоб бути впевненим в якості засобу, який ви купуєте, рекомендуємо вам скористатися послугами інтернет-магазину ХімОпт, що спеціалізується на гуртовій та роздрібній торгівлі побутовою хімією. Підтвердженням того, що ми є надійним партнером, який забезпечує своїх клієнтів лише якісною продукцією, є престижна нагорода «Вибір споживача 2020».

На нашому торговому майданчику можна порівняно недорого купити побутову хімію високої якості не лише популярних вітчизняних брендів, а й відомих торгових марок із Франції, Португалії, Німеччини, Іспанії та інших європейських країн. Важливою перевагою ХімОпт є ще й те, що в нас в одному каталозі зібрано побутову хімію для прибирання та прання, засоби для миття вікон та товари гігієни, косметику доглядова та дитяча, великий вибір підгузків та іншої необхідної у повсякденному житті продукції.

Нові акції та знижки, про які ви дізнаєтеся першими! Підпишіться на розсилку прямо зараз
×