Великодні знижки!
Перегляд
0
Сума: 0 грн

Які пральні порошки містять фосфати?

Прання білизни, одягу та інших речей необхідне з погляду не лише естетики, а й гігієни. Адже в брудних речах є безліч мікробів та інших шкідливих для здоров'я елементів. Сьогодні організувати прання зовсім не складно. У розпорядженні господинь — пральні машини-автомати, безліч різних видів мийних засобів у вигляді:

Зараз важко навіть уявити, що хоча винахід мила сягає корінням у давнину, перший патент на його виробництво був виданий тільки в 1662 році. Але купувати його було надто дорогим задоволенням. Тому ще довго як мийний засіб для прання використовували деревне вугілля, золу, сік деяких видів рослин.

Все про пральні порошки без фосфатів

Сьогодні виробники пральних засобів пропонують різні види препаратів, призначених для виконання певних функцій. Якщо, наприклад, слід звернути увагу на надання початкового вигляду білим речам, що втратили колір, використовують відбілювач. Миттєво вивести плями та освіжити одяг допоможуть гелі для прання. І все ж таки порошок є найбільш поширеним з усіх видів використовуваних препаратів, тому пошук його кращої формули не припиняється.

Одним із найважливіших напрямків удосконалення цього елемента побутової хімії є виготовлення безфосфатних пральних порошків. Протягом багатьох років фосфати були обов'язковим елементом у складі порошків для прання. Ці хімічні сполуки фосфорної кислоти й різних металів дозволяли речовині, що містить їх:

  • пом'якшувати воду;
  • захищати від накипу та корозії пральну машинку;
  • допомагати поверхнево-активним речовинам (ПАР) краще вимивати бруд, забезпечуючи їм здатність проникати глибше у волокна.

Але при всіх цих позитивних моментах є і ціла низка причин, через які фосфати при виготовленні пральних порошків використовувати не варто. Ці хімічні речовини:

  • є причиною алергій та дерматитів, оскільки згубно впливають на захисний шар шкіри;
  • змінюють склад крові, проникаючи до неї через шкіру.

Змінений склад крові викликає порушення у роботі м'язів та внутрішніх органів, провокує порушення обміну речовин, загострення хронічних захворювань та інші негативні явища. Непоправну шкоду фосфати також завдають навколишній природі.

Щоб зробити пральний порошок безпечним, фосфати під час його виробництва замінюють натуральними речовинами. Однією з безпечних добавок є цеоліти — екологічно чисті природні мінерали. Вони мають властивості сорбенту, що дозволяє їм витягувати й утримувати бруд з білизни та одягу. Особливо важливою є така заміна в пральних порошках, що використовуються для прання дитячої білизни.

Переваги безфосфатних порошків

Багато виробників порошків для прання, які дорожать своєю репутацією і не біжать за миттєвим прибутком, перейшли на безфосфатні рецептури. Адже така продукція, по-перше, набагато безпечніша, по-друге, більш економічно вигідна у використанні. До основних переваг безфосфатних препаратів, крім безпеки для живої природи, відносяться:

  • економія води та електроенергії;
  • дбайливе ставлення до речей, що перуть;
  • однакова ефективність при використанні гарячої та холодної води.

Безфосфатні порошки придатні як для машинного, так і для ручного прання. Вони чудово справляються з видаленням плям крові, кетчупу, соусу, соку, йогурту та забруднень будь-якого іншого походження. Препарат захищає волокна тканини, перешкоджає швидкому зношуванню виробів, робить їх м'якшими. Наявність у порошку спеціальних компонентів захищає від появи вапняного нальоту та утворення накипу у пральній машині.

Пральні порошки без фосфатів вирізняються тривалістю зберігання. Завдяки особливим технологіям виготовлення вони мають практично необмежений термін придатності без втрати властивостей. Потрапляючи у водойму, препарати не сприяють розмноженню синьо-зелених водоростей. Вони повністю розкладаються.

Які фірми не відстають та почали випускати безфосфатний порошок

З урахуванням того, що виробляти пральні порошки без фосфату буде дорожче, багато виробників засобів побутової хімії не поспішають запроваджувати нові технології. Тому при покупці препарату слід бути дуже уважним. Одного напису на упаковці «Без фосфатів» не завжди може бути достатньо.

Розібратися у складі препарату по опису недобросовісних виробників не дуже просто. Найчастіше вони підкуповують довірливих споживачів нижчою ціною продукції. Тому слід віддавати перевагу перевіреним брендам. На українському ринку можна з упевненістю купувати безфосфатні пральні порошки таких виробників цієї продукції з України та інших країн:

  • Подолянка (Україна);
  • A+, Gama Professionnel Elite, La Antigua Lavandera (Іспанія);
  • Signum (Польща);
  • Dash, Der Waschkonig, Purox, Dalli, Persil (Німеччина) та інших відомих брендів.

Безфосфатний пральний порошок Der Waschkonig Color німецької компанії Clovin призначений для прання дитячої білизни.

Чому варто купувати безфосфатний порошок

Якщо ви дбаєте про комфорт, безпеку, здоров'я своє та членів своєї сім'ї, купуйте безпечні пральні порошки. Декого може збентежити, що їхня ціна вища, ніж вартість засобів з фосфатом. Але якщо підрахувати з олівцем у руках, у скільки обійдеться одне прання з урахуванням того, що пральні порошки нового покоління набагато економніші при використанні, можна отримати зовсім неочікуваний приємний результат.

Візьмемо, наприклад, універсальний безфосфатний порошок A+ Fresh Flowers іспанської ТМ A+, який пропонує інтернет-магазин ХімОпт. Вага упаковки складає 4,5 кг, чого достатньо при правильному використанні на 75 прань. Коштує ця упаковка 480 гривень. Розділимо цю суму на 75 та отримаємо 6,4 гривні. Саме стільки коштуватиме одне якісне, безпечне для здоров'я людей та природи прання. Та ще і як бонус компанія ХімОпт організує доставку замовлення за вказаною адресою.

Нові акції та знижки, про які ви дізнаєтеся першими! Підпишіться на розсилку прямо зараз
×